× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Trend ve Stil

NAIL ART TRENDLERİ

2019/2020 sonbahar kış modasından görünümümüzün en önemli parçası olan tırnaklarımız da nasibini alıyor. Bu sezon tırnaklarımız hiç olmadığı kadar dikkat çekici ve sofistike olacak.

by Feryal Hasan 04/10/2019
Birkaç kelimeyle trendi tanımlamak gerekirse öngörülemeyen, yaratıcı ve kişiye özel diyebiliriz. Farklı renk, şekil, aksesuarlar kombinasyonlarını kullanarak adeta parmak izi gibi, kendinize özgü, eşi benzeri olmayan bir stil yaratmak mümkün.

French Manikür
90’ların modası olduğunu düşünsek de farklı formlarda tekrar göz önünde. Klasik French manikür yerine beklenmedik çizgi ve renk tasarımlarıyla hayatımızda olacak.

Ombre Tırnaklar 
Yeni sezonun en göz dolduran ve şık duranı ombre desenli tırnaklar desek yeridir. Renk geçişleriyle adeta soyut bir tablo etkisi yaratan bu seçenek, her renk kombinasyonu için kullanılacak. Simliler&Pullular 
Yaz ruhunu unutturmayan, kullanım kolaylığı ve her kombine uyumuyla parıltılarıyla tırnaklarda simler ve pullar kışın da göz dolduracak. Ombre veya French Manikür ile birleştirilerek kullanıldığında daha sıra dışı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Harfler ve Mesajlar 
Tırnaklarımızın da bir mesajı olabilir. İster bir harf, ister bir kelime veya sembol, sosyal bir mesaj vermek için baskılı t-shirtler yerine bu sezon nail art daha popüler.


Animal Print 
Dozunda ve yerinde kullanıldığında etkili bir feminen görünüm yaratan animal print tırnak tasarımlarında da bolca olacak. Bu sezon leopar yerine zebra, dalmaçyalı, zürafa deseni, kahverengi ve siyahla da uygulanan inek deseni ön planda olacak.


Taşlar ve İnciler 
Jeanler, t-shirtler, kazaklarda bolca göreceğimiz ışıltılı taşlar ve incileri bu sezon tırnaklarda da bolca göreceğiz. Taşlar ve inciler yukarıda saydığımız bütün seçeneklere eklenebileceği gibi desensiz tamamen düz ve sade bir zeminde kullanıldığında sofistike bir görünüm sağlıyor.

ÖNERİLER