× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Trend ve Stil

RICCARDO TISCI İLE BURBERRY ‘’POCKET BAG’’ RÜZGARI

Kreatif direktör Riccardo Tisci Londra’da gerçekleşmesini düşündüğü 2021 İlkbahar şovunda sergileyeceği koleksiyonunun önemli parçası olan ‘’Pocket Bag’’ modelinin tanıtımını yaptı.

by Simge Müge Tevetoğlu 04/09/2020
   2018 yılından bu yana modaevi’nin kreatif direktörlüğünü yapan tasarımcı her zamanki yaratıcı vizyonunu; İngiliz geleneklerine bağlı kalarak yenilikçi modern stille harmanlamaya devam ediyor. 

   Markanın kurucu ismi Thomas Burberry tarafından sunulan hayvan krallığı konusundan ilham alınarak tasarımını yapan Tisci; ünlü model Bella Hadid ile çalışmış. Tanıtım konseptinde, super modelin feminenliğini, vahşi gücünü ve hayvansal içgüdüsünü ortaya çıkarmaya hedef aldığını söyledi. Çekimler karantina döneminden önce Inez&Vinoodh ikilisi tarafından gerçekleştirilmiş. 

   Bir it-bag model sembolü olacak olan ‘’Pocket Bag’’ ön cep, deri şerit eklemesiyle binicilik sporuna saygıda bulunmuş. Ayrıca güçlendirilmiş üst sap ve çıkarılabilir ayarlanabilir bir omuz askısı mevcut olan modelin, farklı renk gruplarından 3 boyutta (mini, orta, büyük) çeşitleri mevcut. 

   İkonik olmaya aday çantaya sahip olmak isteyenler Burberry mağazalarından ve ae.burberry.com adresinden satın alabilirler.         


ÖNERİLER