× Moda
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş Dekorasyon Tümü
Hayat
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Tümü
ExclusIve Magazİn
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne Tümü
Defile
Moda / Trend ve Stil
STİL İNCELEMESİ : YASEMİN ÖZİLHAN
En stil sahibi kadın mı desek her giydiğini moda haline getiren kadın mı? Kimden bahsettiğimiz anlaşılmıştır herhalde: Yasemin Özilhan
by Şeyma Teko 18/09/2019
Stil incelemesi : Yasemin Özilhan

Yasemin Özilhan, Türkiye’de tarz dendiğinde herkesin aklına ilk gelen isimlerden. Her giydiğiyle olay yaratıyor, her giydiğini de hem kendine yakıştırıyor hem moda yapmayı başarıyor. Riskten kaçınmıyor, gözümüze kötü görünecek bir sürü parçayı bile kombinleyip, moda yapıyor. 

Yasemin Özilhan'ın davetlerde en çok tercih ettiği tasarımcı Elif Cığızoğlu.  Eğer Yasemin Özilhan, bir davet veya şık bir etkinlikten fotoğraf paylaştıysa, kıyafetinin Elif Cığızoğlu tasarımı olduğunu gözümüz kapalı tahmin edebiliyoruz. Tasarımlarını çok beğendiğimiz Elif Cığızoğlu da, Yasemin için çok güzel elbiseler seçiyor ve Yasemin'de o elbiselerin hakkını veriyor. 

Nedret Taciroğlu gibi tasarımcıların tasarımlarını da tercih ettiği davetler oldu. 

Geçtiğimiz yıllarda ilk marka anlaşmasını İpekyol ile yaparak, iki sezon boyunca İpekyol için parçalar hazırladı. Koleksiyonunda yer alan oldukça stil sahibi parçalar, hem birçok ünlü hem de Yasemin Özilhan tarafından günlük hayatlarında tercih edildi. Koleksiyondaki kabandan gömleğe, elbiseden sweat’e tüm parçaların, dolabınızdaki vazgeçilmez ve yıllarca giyebileceğiniz seçimler olduğuna eminim. 

En kısa zamanda markalarla yeni koleksiyon işbirliklerini sabırsızlıkla bekliyoruz. Çok başarılı işler göreceğimize eminiz. İşte fiziğiyle de adından sıkça söz ettiren Yasemin Özilhan stilinden en çok beğendiklerimiz...
ÖNERİLER