× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Trend ve Stil

THE CROWN'DA DIANA RÜZGARI

Prenses'in yıllara meydan okuyan stili The Crown 4.Sezonla bir kez daha gündem oldu.

by Ayşe Cesar 10/12/2020
 80'li ve 90'lı yıllara her açıdan adını altın harflerle kazımış bir isim varsa, o da şüphesiz Prenses Diana. Hem özel hayatıyla, hem kraliyet ailesine karşı duruşuyla insanların gönlünde taht kuran Prenses'in stili de en az bunlar kadar konuşuldu, zamansızlık kategorisinde en ön yeri aldı. 
 Öyle bir isim düşünün ki, 2020 yılında, sokaklarda onun stilinden dokunuşlar görmek işten bile değil. Biker şort-oversize sweatshirt kombinlemelerinden, boşandıktan sonra "intikam elbisesi"ni giyip en zarif hali ile boy göstermesine kadar, o tam anlamıyla bir moda ikonu.
 Kraliyet ailesini konu alan ünlü Netflix dizisi The Crown 4.sezonu yayınlayacağı zaman da, herkes dört gözle Diana'yı bekliyordu. Ve şunu söyleyebiliriz ki, dizinin Diana betimlemesi her şeyiyle seyirciden tam not aldı. Bunda onu canlandıran yetenekli oyuncu Emma Corin'in payı büyükken, şovun kostüm tasarımcısı Amy Roberts'ın harika işçiliğinin payını da görmemezlikten gelmemek lazım. 
 “Kıyafetlerinin saray 'hapishanesinin' daha resmi renk paletine ve kraliyet ailesinin diğer üyelerininin daha bastırılmış tondaki kıyafetlerine karşın, parlak ve fresh olmasını istedim,” diyor ünlü kostüm tasarımcısı.
                                                                                  "Tıpkı örümcek ağına yakalanmış bir kelebek gibi"
ÖNERİLER