× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Trend ve Stil

ÜNLÜLERİN HALLOWEEN STİLLERİ

Her yıl 31 Ekimde kutlanan Cadılar Bayramı, bu yıl da ünlülerin kostüm ve stilleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor.

by Yelda Öner 03/11/2019
        Antik Britanya’da All Hallow's Eve (Azizler Günü'nün arifesi) ölü ruhları anmak için kutladıkları bugün ‘namı-diğer Halloween’ günümüzde seküler bir kutlama halini aldı. Neredeyse tüm milletlerce kutlanan Halloween; Amerika da oldukça büyük ve görkemli bir festival’e dönüştü.

        31 Ekim’de kutlanan bu günde dikkatleri en çok çeken şey ünlülerin stilleri oluyor. Halloween’ı haftalık bir bayrama dönüştüren Kardashianlar, forest fairy kostümünün güzelliğiyle büyüleyen Kendall Jenner, bayramın en korku salan ismi ise 13 saat sonunda
makyaj masasından korkunç bir uzaylı olarak kalkan Heidi Klum oluyor.

                                                                           
         Heidi Klum her yıl düzenlediği geleneksel cadılar bayramı partisi için konuklarına büyük bir sürpriz yaptı. Her sene kostümleriden söz ettiren Heidi Klum bu sene karantina altına altına alımış bir uzaylı kılığına giren Heidi, astronot kılığına giren eşi Tom kaulitz ile birlikle misafirlerinin ilgi olduğu oldu. Kalabalık bir plastik ve protez makyaj ekibiyle çalışan güzel model 13 saat süren hazırlık sürecini halka açık bir şekilde New York Amazon mağazasında düzenledi.
 
                                                                          


En güzeli, en korkuncu, en çirkinleri... en’leriyle birlikte işte cadılar bayramında ünlülerin stilleri;

ÖNERİLER