× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Trend ve Stil

VAZGEÇİLMEZ PARÇA: BEYAZ SNEAKERS

Verilen Paraya Değer Olan Beyaz Tasarım Spor Ayakkabıları

by Nil Karabağ 02/06/2021
Zamansız bir silüetle sezon trendlerini geride bırakacak, gardırobunuzun %95'i ile eşleşecek ve ofiste, kulüpte olduğu kadar iyi görünecekler. Ancak, basit beyaz spor ayakkabılar, ister ilk lüks satın alımınız ister yüzüncü alışverişiniz olsun, herhangi bir gardırop için değerli bir yatırımdır. Bu nedenle , 2021'de gerçekten paraya değecek beyaz tasarım spor ayakkabılarını bir araya getirdik. Son moda işbirliklerine odaklanmak yerine, giyeceğiniz ayakkabıları güvence altına almanıza yardımcı olmak için seçimleriniz çok yönlülük, kalite ve trendin uzun ömürlülüğüne dayandırılmalı.


Valentino Garavani Atelier 03 Rose Edition Düşük Top Spor Ayakkabı

Şık 03 Rose Edition Sneakers, Valentino'nun ikonik Garavani gül amblemine en son yorumudur. Karmaşık 3-D gül yaprakları, normalde basit olan bileksiz spor ayakkabılarını podyum statüsüne yükseltirken, yine de beyaz spor ayakkabılarınızın giyilebilirliğini sunar. Hem modaya uygun bir ayakkabı hem de basit bir beyaz spor ayakkabı. Valentino Garavani White 03 Rose Edition Atelier Low-Top Sneakers , İtalya'da parlatılmış dana derisinden, tonal dişli kauçuk taban ve yuvarlak burun ile üretilmiştir. İyi bir ölçü için, topuk yakasında kırmızı bir 'Atelier Shoes Valentino Garavani 03' onay damgası bulunur.

Vulkanize Low Top Sneakers

Esnek olmak istiyorsanız, bu Off-White Vulkanize Low Top Sneakers tam da bunu yapabileceğiniz ayakkabılardan biri. Hem deri hem de kanvas olarak mevcut olan Off-White'ın Vulkanize Low Top Sneakerları, Vans veya Nike Low Dunks gibi klasik kaykay ayakkabılarına lüks bir yorum getiriyor. Çok çeşitli vurgu renkleri, çok yönlülükten ödün vermeden kısa ömürlü bir spor ayakkabı işbirliğinin sınırlı sayıdaki üretimlerinden biri.
Gucci Ace Spor Ayakkabı

Gucci'nin Ace Spor Ayakkabıları, tüm zamanların en iyi tasarımcı spor ayakkabılarından biri. 70'lerden ilham alan silüet, yan kısımda klasik bir kırmızı-yeşil Gucci şeridine ve zıt renkli topuk ayrıntısına sahip. Dikkatli İtalyan işçiliği, dayanıklı deri ve zamansız tasarım, bu ikonik Gucci spor ayakkabıyı her kuruşuna değer kılıyor. Gucci'nin OG yeşil ve kırmızı renk grubunun bir parçası olsak da, sevimli çizgi karakterlerden (sevimli Disney x Gucci Donald Duck Ace Spor Ayakkabılarına bakın) Kingsnake gibi ikonik Gucci sembollerine kadar, aralarından seçim yapabileceğiniz kitschy işlemeli apliklerin sürekli bir rotasyonu var. 
Giuseppe Zanotti Beyaz Deri Kestanesi Spor Ayakkabı

Giuseppe Zanotti White Leather Urchin Sneakers askılı bağcıklı kapatma ve kestane dokulu heykelsi kauçuk orta tabandan oluşuyor. Giuseppe' Zanotti'nin düşük bilekli beyaz deri askılı kestane spor ayakkabıları, lastikli deri burun çevresinde tonlu fileye ve yanlarda fermuar süslemesine sahip. Parlak turuncu topuk astarı, ayakkabıyı zorlamadan ince bir renk patlaması sağlıyor.1017 Alyx 9SM Beyaz Deri Tokalı Spor Ayakkabı

1017 Alyx 9SM streetwear trend ikonlarının tercihi haline gelmiştir. New York merkezli sokak giyim markasının fikir babası, teknik kumaşlarını ve gorpcore onaylı dış giyimini "agresif bir şekilde zarif" olarak tanımlayan Matthew Williams. Üst kısımda markanın imzası olan hız treni tokalı kayışın eklenmesiyle, beyaz deri tokalı spor ayakkabıları, zaten havalı olan Nike Air Force 1'lerin daha havalı bir versiyonu gibi hissettiriyor. Beyaz deri dış kısım, delikli paneller, yuvarlak burun ve doğru kalınlıkta olan düz kauçuk taban ile tamamlanmış.

Burberry Beyaz & Bej Ronnie M Spor Ayakkabı

Logo baskılı spor ayakkabılar ve el çantaları hem 2021 İlkbahar hem de Sonbahar 2021 için en önemli aksesuar trendleri. Markaların logolarını ürünlerinin üzerlerinde daha uzun süre göreceğiz gibi duruyor. Bu Burberry desenli spor ayakkabılar, şüphesiz gelecek sezonlarda da havalı olacak. Burberry Beyaz ve Bej Ronnie M Spor Ayakkabılar yirmi yıl içinde yeri doldurulamaz parçalardan olacaklar. Düşük bilekli silüet, Burberry arşivlerinden taba rengi ekoseli kanvas kumaşla sade beyaz deri panelleri bir araya getiriyor. Bağcıklı dilin üzerindeki cırt cırtlı kayış, gösterişli yerine sofistike hissettiren büyük boy Burberry yazısına sahip.ÖNERİLER