× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Trend ve Stil

YILBAŞI NAIL ART ÖNERİLERİ

Yeni yıl yaklaşırken bu güne özel nail artlar ile sizde tırnaklarınızda yeni yıl ruhunu yaşatabilir, sezonun trendlerini tırnaklarınıza taşıyabilirsiniz.

by Gizem Şakar 15/12/2019
İşte yılbaşı gecesi kullanacağınız  birbirinden farklı ve güzel nail art fikirleri.

Yılbaşının olmazsa olmaz rengi kırmızıdan vazgeçmeyenler, yeni yıl temasıyla süslü desenlerden oluşan nail art modelleri tam size göre. Kırmızı ojenin üzerine kullanacağınız göz kamaştırıcı desenler ile tırnaklarınızı süsleyebilirsiniz. Eğer manikürün gece boyunca parlak kalmasını istiyorsanız kırmızı ojenin üzerine mutlaka parlaklık veren cilanızı sürmelisiniz.

Kullanmayı sevdiğiniz favori oje renginizin üzerine fırçalar yardımıyla hayal ettiğiniz yılbaşı desenlerini çizdirebilirsiniz. 

Tırnaklarınızda ışıltı seviyorsanız simli ojeler sürmek için, yılbaşı en güzel zaman! Farklı renklerdeki bu ojeleri ister tüm tırnağınıza isterseniz tırnak uçlarınıza ya da tek bir tırnağınıza uygulayabilirsiniz.

Klasik manikürlerden sıkıldıysanız tırnaklarınıza yaptıracağınız eğlenceli Christmas frenchler yılbaşı ruhunu yaşatan en iyi nail art modellerinden. 

 Yılbaşında farklı renklerde yapılan nail artlar da çok hoş görünüyor. Mavi ve koyu yeşil tonlarının üzerine yapılan yine kışı ve yılbaşını temsil eden desenler ile çok uyumlu duruyor.

ÖNERİLER