× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Diğer haberler

TİTREŞİM YASASI İLE ENERJİMİZE YÖN VERME

Titreşim Kanunu – Evrendeki her şey yuvarlak şekiller içinde hareket eder, titreşir ve dolaşır; fiziksel dünyadaki titreşim ilkeleri, Eter dünyasındaki düşüncelerimiz, duygularımız, arzularımız ve irademiz için geçerlidir.

by Ece Deniz 17/05/2022
İkinci evrensel yasa olan titreşim yasası, her şeyin (her atom, nesne ve canlının) belirli bir frekansta titreşerek sürekli hareket halinde olduğunu varsayar.

Bu yasanın arkasındaki fikir, yalnızca hepimizin belirli bir titreşim frekansına sahip olmamız değil; ayrıca düşük titreşimli bir deneyim veya senaryo ile karşılaşırsak, titreşimimizi ayarlamayı öğrenebileceğimiz gerçeğidir. Kaiser, “Kendi enerjinize ne kadar çok uyum sağlarsanız, titreşiminizin tüm deneyiminizi nasıl etkilediğini o kadar çok görürsünüz” diye ekler.

Titreşim yasasını kendi yararnıza nasıl kullanırsınız:

1.Kendi düşüncelerimizi yönlendirerek varlığımızın frekansını dikte etme gücüne sahip olmak için.
Yalnızca kendi enerjimizle eşleşen enerjiyi kendimize çekebiliriz.Yalnızca kendi titretişimimizle eşleşen titreşimleri kendimize çekebiliriz.

2.Anlık durumlarımızı yönetebilmek için
Örneğin: Pozitif ve heyecan verici hissettiren insanları bir kez farkettiğimizde,yüksek titreşimlerin mevcudiyetinde olduğumuzu hissetmek daha kolay olur.

3.Duygularımızı yönetebilmek için
Duygularda titreşim frekanslarına sahiptir.Kötü hisler yoktur.İlerlemek isteyen tek şey enerjidir.Endişeli ve stresli hissetiğimizde bu sadece içimizden geçip gitmek isteyen ve serbest kalmaya ihtiyacı olan enerjidir.

Titreşimimizi nasıl YÜKSELTİRİZ ?

1.Öz bakım uygulayın
2.Vücudunuzu besleyin
3.Size iyi gelen şeyleri bularak onu yapın
4.Meditasyon yapın
5.Düşük titreşimli insanları,yerleri ve şeyleri bırakın

ÖNERİLER